Atrakcje we Władysławowie

Posted on 8 lipca 2016

Z wakacjami bywa tak, że zaplanowanej daty wyjazdu nie da się zmienić. My musimy dostać wolne w pracy, dzieci muszą mieć wakacje, należy wcześniej zarezerwować pokój i wszystkich tych elementów nie da się zmienić, nawet jeśli nie sprzyja nam pogoda. Jak zapewnić sobie niezapomniane przeżycia będąc we Władysławowie, niezależnie od tego jaka panuje aura?

Będąc w tym nadmorskim kurorcie położonym u nasady Półwyspu Helskiego, z dostępem do dwóch akwenów wodnych, mamy niezliczone możliwości spędzenia czasu. Można przecież opalać się na plaży, pływać wśród fal Bałtyku, czy uprawiać sporty wodne na zatoce, jednak to nie wszystko. Specjalnie z myślą o turystach przygotowany został Ocean Park, czyli rozrywka dla wszystkich fanów oceanariów. To przedsięwzięcie obejmuje przedstawienie morskich stworzeń, w naturalnych rozmiarach w formie makiety, z bogatymi opisami, pozwalającymi na poznanie flory tego rodzaju. Do dyspozycji mamy także lunapark, który w swej bogatej ofercie ma takie atrakcje jak kolejki górskie, zamek strachu, a nawet paintball i gokarty. Tutaj naprawdę nie można się nudzić.  

Do dyspozycji zwiedzających turystów jest też Chata Rybaka z magicznym zawrotem głowy dla najmłodszych. Warto samemu się przekonać, o co w tym chodzi. Krzywy domek we Władysławowie i muzea, a wśród nich to, przedstawiające motyle to już klasyka, choć nadal przyciąga do siebie swoich wiernych fanów. Wybór jest jak widać duży, a jak skorzystać z tego wszystkiego. Odpowiedź jest prosta zaplanować wycieczkę dużo wcześniej, przeznaczyć na zwiedzanie i zabawę kilka dni swojego wyjazdu, by później mieć co wspominać. 

Planując poznawanie miasta, nie należy zapominać o noclegu, to przecież najważniejsze. Blisko plaży, blisko głównego deptaku, niedrogo i ładnie, wszyscy zabiegają o to samo. Rezerwacja online na portalu Meteor, jest najlepszym sposobem, by znaleźć wymarzony nocleg. Zarezerwowany kwaterunek, to podstawa każdego wyjazdu, a o całą resztę możemy troszczyć się później. We Władysławowie mamy wiele możliwości nocowania, najlepszym wyborem są jednak domki wypoczynkowe, bowiem tam do dyspozycji mamy zazwyczaj grill, który może nam umilić czas i wyeliminować droższe stołowanie się w restauracjach.

Bez kategorii


  1. Aneta341 pisze:

    Nie byłam ale się wybieram. Fajny tekst, pomocny.

  2. Rulonik pisze:

    Ja byłam i z chęcią tam wrócę:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>