Brenna dla aktywnych turystów

Posted on 20 stycznia 2017

Wiele osób zapewne zastanawia się, czy w ogóle rezerwując noclegi w Brennej będzie się miało okazję do aktywnego wypoczynku. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, ponieważ nie tylko okolica – miejscowość usytuowana jest w Beskidzie Śląskim, ale również tutejsze propozycje noclegowe (Brenna – info) przygotowały wiele ciekawych atrakcji, które właśnie propagują aktywny oraz zdrowy tryb życia. W takim razie można spokojnie przejść do przeglądania poszczególnych atrakcji, przygotowanych dla wczasowiczów, a także udostępnianych przez cały rok.

Wśród takich możliwości wymienia się ośrodek jazdy Hucuł. Turyści mają niebywałą okazję, by dosiąść konie rasy śląskiej, arabskiej, a także huculskiej. Oprócz tego, że w ciągu całego roku można uczyć się jazdy konnej, to zimą organizowane są liczne kuligi oraz inne ciekawe atrakcje.

Kolejnym takim miejscem w Brennej, w której możemy liczyć na aktywny wypoczynek w czasie zimy jest tutejszy ośrodek narciarski – Brenna Węgierski. Turyści, którzy nie mogą obyć się bez białego szaleństwa, mogą skorzystać z kilku tras narciarskich, które rozciągają się na długości aż 5 kilometrów. Wśród nich znajduje się również czarny szlak narciarski, który już wymaga specjalnych umiejętności od sportowców.

Po nawet najbardziej aktywnym i wyczerpującym wypoczynku, można pozwolić sobie na dłuższą chwilę relaksu. W związku z tym warto wybrać się na baseny, które są umiejscowione w Hotelu Kotarz. Oprócz tego, że można tutaj popływać, to także istnieje możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji, takich jak grota solna, łaźnia czy też sauna.

Warto również pamiętać, że właściwie Brenna znajduje się w sąsiedztwie ze Szczyrkiem (informacje). W związku z tym mamy niebywałą okazję do tego, by skorzystać z jednego z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w tej części Polski. Nie powinno nas zatem dziwić to, że właśnie do Brennej przyjeżdżają turyści z całej Polski, którzy tutaj z powodzeniem spędzają nie tylko wakacje, ale i również ferie zimowe.

Już wiemy, że wyjazd do Brennej, a także nawet tygodniowy pobyt w tej miejscowości, okaże się do jednych z najbardziej satysfakcjonujących planów. Nie tylko dla osób, które codziennie korzystają z uroków aktywnego trybu życia, ale również dla wczasowiczów, lubiących spędzać czas w ładnych okolicach, w otoczeniu malowniczej, górskiej przyrody.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>