Woliński Park Narodowy i atrakcje Międzywodzia

Posted on 27 lipca 2016

Dzięki temu, że mamy XXI wiek firmy konkurują ze sobą, dając nam możliwość przebierania w ofertach. Wakacje możemy zorganizować przez jedno kliknięcie myszką na internecie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób ciężko pracujących, które nie mają czasu na samodzielne zorganizowanie wakacji. Jest wiele miast, do których warto się wybrać i zobaczyć atrakcje, jakie tam na nas czekają.  Jednym z nich jest Międzywodzie. To miejscowość, gdzie jest bardzo wiele atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu.

Jedną z wielu atrakcji, jakie możemy spotkać w tej miejscowości jest Woliński Park Narodowy. Jest to miejsce, gdzie możemy się zrelaksować i oddychać świeżym powietrzem. Tutaj nikt nie ingeruje w przyrodę, dzięki czemu jest bardzo wiele różnego rodzaju drzew i aż 230 rodzajów ptaków. Będąc w Międzywodziu możemy udać się do pobliskiego Dziwnowa i odwiedzić Park Miniatur i Kolejek. Jest to świetne miejsce dla dzieci, które mogą się tutaj bawić jak również wiele się nauczyć. Latarnie wykonane są w skali 1:10, co oznacza, że wysoka na 45 metrów latarnia ma tutaj zaledwie 450 cm i możemy dokładnie obejrzeć wszystkie jej szczegóły architektoniczne.

Przed przyjazdem do Międzywodzia należy zapewnić sobie noclegi. W okresie letnim jest to bardzo atrakcyjna miejscowość, w związku z czym wybór miejsc do spania może być lekko ograniczony. Wystarczy jednak zatroszczyć się o noclegi nieco wcześniej, a jest w czym wybierać, ponieważ Międzywodzie posiada szeroko rozbudowaną i bardzo atrakcyjną bazę noclegową jak i gastronomiczną. Można wynająć miejsce w dobrym hotelu, pensjonacie lub u osoby prywatnej.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>